TRY  
Türkçe  

Antalya Manavgat Side Rent a Car

Yayınlanma Tarihi: 07/02/2019

 

MANAVGAT RENT A CAR

Manavgat Oto Kiralama

Yeni model dizel benzin yakıt seçenekleri ile manuel otomatik vites tercihlerinin olduğu otoparkımızda ihtiyacınıza göre Hatchback Sedan Station wagon kasa araç kiralama fırsatınız bulunmaktadır. Arabaların günlük temizlikleri yapılıp siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır. Ayrıca ofisimize gelemeyen misafirler için büyük kolaylık yapan firmamız araçları ekibimiz yardımı ile adresinize getiriyor orada teslim ediyor ödemeyi alıyor ve sizin ofise gelmenize gerek kalmadan aracı teslim almış oluyorsunuz. Dönüş zamanı yine aynı şekilde daha önceden belirttiğiniz yerde olan personelimize aracı teslim etme imkânınız bulunmaktadır. Yeni nesil rent a car firmamız her zaman müşterilerin rahatına önem vermektedir. Güler yüzlü personel kadromuz yabancı dil bilen nitelikli kişilerdir.

Manavgat Tarihi

Manavgat Antalya ilimize bağlı bir ilçemizdir ama gerek şehir merkezindeki modern görünüm gerekse turizm alanındaki büyük getirileri ile il olmayı hak eden bir ilçedir. 20.yüzyılının ortalarına kadar arkeolojik kazı yapılmadığı için kentin geçmişi çok net bir şekilde bilinememektedir.

Geçim kaynağı olarak seracılık, tarım ve hayvancılık olan Manavgat’a ilk yerleşen insanların manav demesiyle isminin kökünü almıştır. Daha sonralardan şu anki adını almıştır. Günümüzde ise gelişen otelcilik sayesinde ana geçim kaynağı turizm olmuş olup Türkiye’nin en büyük yatak kapasitesi olan bölge unvanını alarak çok büyük yol kat etmiştir.

Manavgat Gezilecek Yerler

Köprülü Kanyon

Isparta’dan beslenen bu kanyon üzerinde rafting sporuna çok elverişli bölümleri olan bu akarsu Akdeniz’e kadar uzanıp tatlı su ile deniz suyunu karıştıran boğazları oluşturmaktadır.

Manavgat Şelalesi

Dünyanın en uzun yeraltı nehirlerinden biri olan Manavgat Nehri içerisinde bulunan Manavgat Şelalesi kaynağını çok yüksek dağlardan almaktadır. Soğukluğu akıntı şiddeti ve zengin mineralleri ile bilinen bu suyun şelalede oluşturduğu ses görüntü izlemeye değer bir manzara oluşturmaktadır. Şehir merkezinden ve turizm alanlarından kolayca ulaşım sağlanabilir.

Discovery Park Antalya

7 farklı park alanı ile Türkiye’nin en büyük tema parkı olan Discovery Park Manavgat d400 karayolu üzerinde bulunmaktadır.

Oymapınar Side Su Kemeri

Oymapınar Köyünden Side Antik Kentine su taşımak için inşa edilen 35 km uzunluğunda bir yapıdır. 25 su köprüsünden 6 tane kalmış olup Kırk göz isimli su köprüsü 340 metre 44 kemerle en uzun su köprüsüdür.

MANAVGAT COĞRAFİ BİLGİ

Antalya’nın en büyük ilçesi olan Manavgat 2283 km²'lik yüzölçümüne sahiptir. Yaşayan halk nüfusunu bile aşan yatak kapasitesi ile bölgeyi Türkiye sıralamasında en geniş yatak kapasitesi haline getirmiştir. Şehir merkezinin denize olan uzaklığı 3,5km Side Antik Kentine 5km Antalya Şehir Merkezine 75km, Alanya’ya 60km mesafede bulunmaktadır.

Almanya'nın Kuzey Ren-Vestfalya Eyaletinde bulunan Herford Kenti kardeş kentidir.

Gündoğdu Çolaklı Evrenseki Kumköy Side Sorgun Titreyengöl Kızılağaç Kızılot Manavgat’ın turizm bölgeleridir.

 

Antalya Side Rent a Car

 

Side Rent a Car

 

Side Kiralık Araba Renault Clio Symbol

 
Otoparkımızdaki ekonomik grup araç listesindeki ekonomik araçlar arasındadır. Bu araçlar için dizel ve benzin yakıt çeşitleri bulunmaktadır. Bu araçlar yeni model olup manuel vites seçenekli araçlarımızdır. Düşük motor hacimleri sayesinde şehir içi ve şehir dışı yakıt tüketimleri oldukça düşüktür.  Ekonomisine önem veren misafirlerimizin bu grup araçları kiralamalarını tavsiye ederiz.
 

Side Kiralık Araç Peugeot  301

Peugeot'un yeni  yapmış olduğu 301 isimli araçlarımız mevcuttur.  Çoğunluk olarak dizel modellerimizin mevcut olduğu  bu araçlar manual vites seçeneklidir. Klimalı olan bu araçlarımızda yüksek teknolojili 1.6 motor bulunmaktadır.  Yakıt olarak çok az yakıt tüketimi olan bu araç  konforuna önem verenlerin tercihi haline gelmiştir.  Uzun süredir en az yakıt tüketimi ile gündemde olan bu araç siz konforseverlerin gözdesi olmaya  hazır haldedir.  
 

 

Son Haberler

Antalya Manavgat Side Rent a Car Firması

Antalya Manavgat Side Rent a Car firması.  Antalya Manavgat ilçesi Side bölgesi otellerine arabaları ...

Devamını oku

Evrenseki rent a car

EVRENSEKİ RENT A CAR / ARAÇ KİRALAMA    Pamfilya rent a car olarak  Manavgat,ın Evrenseki tatil ...

Devamını oku

Boğazkent rent a car

 BOĞAZKENT RENT A CAR  / Pamfilya Rant A Car Boğazkent ve oteller bölgesinde Pamfilya rent a car  ...

Devamını oku

Antalya Manavgat Side Rent a Car

  MANAVGAT RENT A CAR Manavgat Oto Kiralama Yeni model dizel benzin yakıt seçenekleri ile manuel otomati...

Devamını oku

MANAVGAT RENT A CAR

MANAVGAT RENT A CAR manavgat full insurance rent a car, pamfilya manavgat ekonomik rent a car pamfilya manavgat otom...

Devamını oku

ARAÇ FİLOSU En uygun fiyatlarla en kaliteli araç kiralama hizmeti!

ÜYELİK İŞLEMLERİ Hemen ücretsiz üye olun, rezervasyon takibini kolayca yapın!

EKSTRA SEÇENEKLER Rezervasyonun ekstraları ile sürüşünüzü kolay ve güvenli yapın!

BİZE ULAŞIN Her türlü soru ve sorununuz için bize hemen ulaşabilirsiniz!

https://www.pamfilyarentacar.com/ © 2024 - Tüm Hakları Saklıdır -